MWSD1608C3N3CT
MFR.Part #
MWSD1608C3N3CT
JLCPCB Part #
C17702796
Description
25@250MHz 3.3nH 59mΩ 6GHz 850mA Wire-wound chip inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS