MWSD1608C30NJT
MFR.Part #
MWSD1608C30NJT
JLCPCB Part #
C17702835
Package
0603
Description
210mΩ 3.3GHz 30nH 38@250MHz 470mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS