MWSD1608C15NJT
MFR.Part #
MWSD1608C15NJT
JLCPCB Part #
C17702824
Package
0603
Description
150mΩ 15nH 37@250MHz 5.7GHz 550mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS