MWSD1005CP13NGSTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005CP13NGSTF
JLCPCB Part #
C6330193
Package
0402
Description
13nH 140mΩ 870mA ±2% 0402 Power Inductors ROHS