MWSD1005C8N8HTM81
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C8N8HTM81
JLCPCB Part #
C6704173
Package
0402
Description
1.42A 70mΩ 8.8nH ±3% 0402 Power Inductors ROHS