MWSD1005C7N5GTM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C7N5GTM01
JLCPCB Part #
C5686894
Package
0402
Description
130mΩ 570mA 7.5nH ±2% 0402 Power Inductors ROHS