MWSD1005C6N2ST
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C6N2ST
JLCPCB Part #
C6331145
Package
0402
Description
6.2nH 710mA 78mΩ 0402 Power Inductors ROHS