MWSD1005C5N5DTM81
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C5N5DTM81
JLCPCB Part #
C5686882
Package
0402
Description
1.77A 40mΩ 5.5nH 0402 Power Inductors ROHS