MWSD1005C47NHTM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C47NHTM01
JLCPCB Part #
C6611564
Package
0402
Description
1.08Ω 210mA 47nH ±3% 0402 Power Inductors ROHS