MWSD1005C3N4CTM81
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C3N4CTM81
JLCPCB Part #
C6121628
Package
0402
Description
1.95A 3.4nH 30mΩ 0402 Power Inductors ROHS