MWSD1005C1N8ST
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C1N8ST
JLCPCB Part #
C5800646
Package
0402
Description
1.8nH 43mΩ 950mA Wire-wound chip inductor 0402 Power Inductors ROHS