MWSD1005C19NHTM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C19NHTM01
JLCPCB Part #
C6611424
Package
0402
Description
19nH 270mΩ 370mA ±3% 0402 Power Inductors ROHS