MWSD1005C10NKTM81
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C10NKTM81
JLCPCB Part #
C7245143
Package
0402
Description
1.4A 10nH 81mΩ ±10% 0402 Power Inductors ROHS