MWSA2213S-6R8MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSA2213S-6R8MT
JLCPCB Part #
C19267565
Package
SMD,23.5x22mm
Description
3.1mΩ 36A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,23.5x22mm Power Inductors ROHS