MWSA1707S-8R2MT
MFR.Part #
MWSA1707S-8R2MT
JLCPCB Part #
C7245137
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
11.5A 17.5A 8.2uH 8.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS