MWSA1707S-470MT
MFR.Part #
MWSA1707S-470MT
JLCPCB Part #
C7009508
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
47mΩ 47uH 5.3A 6.5A Molded Inductor ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS