MWSA1265S-101MT
MFR.Part #
MWSA1265S-101MT
JLCPCB Part #
C6238327
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
100uH 170mΩ 3.5A 4A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS