MWSA1206S-121MT
MFR.Part #
MWSA1206S-121MT
JLCPCB Part #
C408534
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
120uH 235mΩ 2A 3.2A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS