MWSA1205S-4R7MT
MFR.Part #
MWSA1205S-4R7MT
JLCPCB Part #
C408514
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
13A 20A 4.7uH 9mΩ ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS