MWSA1205S-470MT
MFR.Part #
MWSA1205S-470MT
JLCPCB Part #
C408520
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
130mΩ 3A 47uH 5A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS