MWSA1205S-220MT
MFR.Part #
MWSA1205S-220MT
JLCPCB Part #
C408518
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
22uH 4.5A 58mΩ 6.5A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS