MWSA1205S-150MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSA1205S-150MT
JLCPCB Part #
C408517
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10A 15uH 30mΩ 8A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS