MWSA1204S-3R3MT
MFR.Part #
MWSA1204S-3R3MT
JLCPCB Part #
C408500
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
13mΩ 15A 21A 3.3uH ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS