MWSA1204S-1R5MT
MFR.Part #
MWSA1204S-1R5MT
JLCPCB Part #
C408498
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
1.5uH 20A 30.5A 9.5mΩ ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS