MWSA1204S-1R0MT
MFR.Part #
MWSA1204S-1R0MT
JLCPCB Part #
C408497
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
1uH 24A 35A 7.5mΩ ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS