MWSA1005S-2R2MT
MFR.Part #
MWSA1005S-2R2MT
JLCPCB Part #
C17700180
Package
SMD,11.5x10mm
Description
15A 19A 2.2uH 6mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS