MWSA1005S-101MT
MFR.Part #
MWSA1005S-101MT
JLCPCB Part #
C17700189
Package
SMD,11.5x10mm
Description
100uH 2.1A 2.8A 290mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS