MWSA1004S-220MT
MFR.Part #
MWSA1004S-220MT
JLCPCB Part #
C408489
Package
SMD,11x10mm
Description
22uH 5.5A 5A 66mΩ ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS