MWSA1004-680MT
MFR.Part #
MWSA1004-680MT
JLCPCB Part #
C143968
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
195mΩ 2.5A 68uH ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS