MWSA1004-470MT
MFR.Part #
MWSA1004-470MT
JLCPCB Part #
C143967
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
145mΩ 3.3A 47uH ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS