MWSA1004-3R3MT
MFR.Part #
MWSA1004-3R3MT
JLCPCB Part #
C143963
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
11.8mΩ 11A 3.3uH ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS