MWSA1004-100MT
MFR.Part #
MWSA1004-100MT
JLCPCB Part #
C139283
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
10uH 30mΩ 7.8A 8.5A ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS