MWSA1003S-4R7MT
MFR.Part #
MWSA1003S-4R7MT
JLCPCB Part #
C19267552
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10A 22.5mΩ 4.7uH 7A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS