MWSA1003S-1R0MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSA1003S-1R0MT
JLCPCB Part #
C19267546
Package
SMD,11.5x10mm
Description
15A 1uH 21A 6mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS