MWSA0804S-330MT
MFR.Part #
MWSA0804S-330MT
JLCPCB Part #
C17700174
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
156mΩ 3.5A 3.5A 33uH Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS