MWSA0804S-1R5MT
MFR.Part #
MWSA0804S-1R5MT
JLCPCB Part #
C17700164
Package
SMD,8.2x8.8x3.8mm
Description
1.5uH 17A 17A 7.6mΩ ±20% SMD,8.2x8.8x3.8mm Power Inductors ROHS