MWSA0804S-150MT
MFR.Part #
MWSA0804S-150MT
JLCPCB Part #
C17700172
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
15uH 5.4A 5.5A 71mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS