MWSA0618S-3R3MT
MFR.Part #
MWSA0618S-3R3MT
JLCPCB Part #
C408420
Package
SMD,7x6.6mm
Description
3.3uH 4.5A 50mΩ 6A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS