MWSA0618S-1R0MT
MFR.Part #
MWSA0618S-1R0MT
JLCPCB Part #
C408417
Package
SMD,7x6.6mm
Description
12A 16mΩ 1uH 8.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS