MWSA0615S-220MT
MFR.Part #
MWSA0615S-220MT
JLCPCB Part #
C19267538
Package
SMD,7x6.6mm
Description
2.5A 22uH 510mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS