MWSA0615S-1R0MT
MFR.Part #
MWSA0615S-1R0MT
JLCPCB Part #
C19267536
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1uH 21mΩ 9A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS