MWSA0604S-150MT
MFR.Part #
MWSA0604S-150MT
JLCPCB Part #
C408458
Package
SMD,7x6.6mm
Description
110mΩ 15uH 3.5A 4.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS