MWSA0603S-8R2MT
MFR.Part #
MWSA0603S-8R2MT
JLCPCB Part #
C408450
Package
SMD,7x6.6mm
Description
5.5A 5A 60mΩ 8.2uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS