MWSA0603S-6R8MT
MFR.Part #
MWSA0603S-6R8MT
JLCPCB Part #
C408449
Package
SMD,7x6.6mm
Description
48mΩ 5A 6.8uH 6A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS