MWSA0603S-470MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSA0603S-470MT
JLCPCB Part #
C408455
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5A 2A 385mΩ 47uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS