MWSA0518S-2R2MT
MFR.Part #
MWSA0518S-2R2MT
JLCPCB Part #
C408345
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
2.2uH 35mΩ 5A 6A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS