MWSA0503S-1R0MT
MFR.Part #
MWSA0503S-1R0MT
JLCPCB Part #
C408355
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10A 14mΩ 1uH 8.5A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS