MWSA0412S-2R2MT
MFR.Part #
MWSA0412S-2R2MT
JLCPCB Part #
C6807730
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
2.2A 2.2uH 2.4A 83.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS