MWSA0412S-1R5MT
MFR.Part #
MWSA0412S-1R5MT
JLCPCB Part #
C17700153
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.5uH 3.25A 4A 75mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS