MWSA0402S-3R3MT
MFR.Part #
MWSA0402S-3R3MT
JLCPCB Part #
C408336
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
3.3A 3.3uH 3.5A 87mΩ ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS